از بین بردن نیروها و انرژی های منفی و سیاه با آب نمک درمانی

مقدمه ای برای شفا بخشی با چاکراچاکرا چیست؟ دور همه انسانها هاله ای نورانی قرار دارد که این هاله را توسط دستگاههای پیشرفته دیده اند، و این هاله به صورت دایره ای تخم مرغی انسان را در بر گرفته است نامش انرژی حیات و پراناها است. عملکرد درمانگر به این شکل هست که چاکرای کف دست او از انرژی بالایی طی تمریناتی که انجام داده است، برخوردار است. بسیاری از نماز گزاران این اصل مهم را رعایت نمیکنند و این باعث ناتمام ماندن امر مبادله انرژی میشود و صحیح نیست. ۳٫ نکته سوم این که انرژی درمانی نه یک مسئله معنوی و نه یک قابلیت عرفانی که در حقیقت یکی از مزیت های جسم انسان است؛ که خداوند مثل دیگر قابلیت های جسم به انسان موهبت کرده است. این جریان کاذب عرفانی که ادعا میکرد برای ارائه آموزشهای خود هیچ انگیزه مادی ندارد و پولی دریافت نمیکند، با پررونق شدن بازارش به برگزاری کلاسهای آموزشی طی 9 ترم آموزشی اقدام کرد که کارآموزان درترم 9 به مقام مستری یا لیدری میرسیدند و این مقام نیز فقط توسط شخص طاهری اعطا میشد که این روزها با توجه به گذراندن دوره محکومیتش در زندان، به هیچ کس این مقام واگذار نمیشود. شرایط درونی فرد نیز بر وقوع این اتفاق دخیل است.

چاکراها به دو دسته اصلی و فرعی تقسیم می شوند که عملکرد هر یک از این چاکراها با یکدیگر متفاوت است و تمام چاکراهای بدن بر روی اندامهای بیرونی و درونی تاثیر مستقیم دارند. بر مردم اثر می گذارند وبه دلیلِ انرژی ناآشکارِ سیاهی که دارند ، موجب پریشانیِ آنها می شوند. ۲٫ نکته دوم این که انرژی درمانی ـ صرف نظر از مدعیان دروغین زیادی که الان در بازار مرید پروری فعالند ـ یکی از توان مندی ها و واقعیت هایی است که خداوند در وجود انسان قرار داده است. یکی از روشهای باز و فعال شدن چاکراهای بدن این است که تمرین پاکسازی چاکراها را انجام دهید تا بتوانید از قدرت شفابخشی برخوردار شوید و با استفاده از قدرت و انرژی که در چاکراهای کف دست ایجاد شده به شفای خود و دیگران بپردازید. درمانگر کسی هست که با تمرین و تمرکز چاکراهای خود را باز و فعال و پاکسازی کرده است و می تواند به صورت آگاهانه میزانی انرژی را در قسمت کف دستها یعنی چاکرای کف دست ذخیره کند و از آن برای شفا دهی دیگران استفاده کند. قبل از شروع به خواندن مقاله قدرت شفا بخشی چاکراهای بدن بهتر است بگوییم همه انسانها از استعداد قدرت شفابخشی برخوردار هستند برخی این استعداد ذاتی را که خداوند در وجود هر انسانی قرار داده است را شکوفا می کنند و از آن در جهت نیل به اهداف جهان استفاده می کنند.

برخی نقاط بدن که کدر و تیره هستند را شناسایی می کند، و به آن قسمت ها از طریق کف دستانش انرژی می فرستد. برخی افراد هستند که از درمان های پزشکی به صورت علمی ناامید شده اند و می خواهند که روش های دیگری را برای شفابخشی امتحان کنند در برخی جوامع در طول تاریخ این نوع درمان و شفابخشی را یک خرافات می دانستند. یا چاکرای شبکه خورشیدی، چاکرایی هست که اگر فعال باشد به شما اعتماد به نفس می دهد و قدرت تاثیر گذاری بالایی در جمع خواهید داشت از نظر جسمی هم قسمت های شکمی را تحت پوشش خود قرار می دهد. به صورت عمیق و کمی آرام نفس بکشید وقتی موفق به احساس نبض در نوک انگشتتان رسیدید. درمانگر پراناها را به صورت ذراتی سفید و نورانی در رنگهای قدرت مندی مثل بنفش و آبی و نیلی وارد بدن می کند و سپس وقتی نیاز به شفابخشی هست آنها را وارد بدن بیمار می کند.

رنگ انحصاری آن بنفش بوده و عنصر مخصوص آن اندیشه است. اولین قدم برای تراز کردن آن ها ، یافتن مکانی بسیار آرامش بخش است که باعث بهبودی شما می شود . در مورد چاکرای ریشه خود کنجکاوی کنید زیرا این چاکرا رابطه مستقیم با عالم مادی و دنیوی دارد اگر این چاکرا فعال باشد شما بی نیاز هستید و به هر آنچه از نظر مادی بخواهید دست پیدا می کنید. این در حالی بود که هیأت قضات شعبه ٧٩ بعد از شنیدن دفاعیات متهم از شاکیان خواست تا برای معاینات پزشکی به پزشکیقانونی مراجعه کنند در این میان بهجز دو نفر از آنها هیچکدام حاضر نشدند به پزشکیقانونی بروند، با این حال همچنان بر ادعای خودشان باقی ماندند. درمان گران باید بدانند که وقتی در حال درمان هستند نباید انرژی خودشان از بین برود زیرا اینگونه هیچ تاثیر مثبتی بر روی بیمار نخواهند داشت و زمان درمان بسیار طولانی می خواهد شد. بدن روحانی که غالبا بدن علی «سببی» نامیده میشود، بالاترین فرکانس انرژی را در میان بدنهای انرژی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید