انرژی درمانی چیست و چه جایگاهی دارد؟

هر چه انرژی از چاکرای قاعده ای به سمت بالا می رود از مرحله ای به مرحبه دیگر در حال رشد است تا به مرکز هفتم یعنی تاج می رسد که در اسلام از آن به عنوان رضایت کامل پروردگار نام برده می شود. مطالعات نشان داده است که افزایش یون های منفی باعث رشد قوی تر در گیاهان می شود ، علائم منفی را در انسان کاهش می دهد و به طور کلی باعث افزایش رفاه در افراد می شود. همه بیماریها در محیط فقر از اکسیژن اسیدی رشد می کنند. هزاران سال است که سم زدایی بدن شیوه ای آشنا برای همه سنت های درمانی قدیمی از جمله آیورودا ، چینی و بومیان آمریکا بوده است. اکثر سنت های درمانی ، تصفیه بدن را به عنوان وسیله ای برای درمان و پیشگیری از بیماری ارائه می دهند. مثال ساده آن، تاثیر ماه بر جزر و مد دریاست و یا تاثیر آن بر دوران قائدگی زنان و باروری یا عدم باروری برخی از گیاهان، حیوانات و انسان. اتفاقاً برخی از کسانی که امروزه در ایران در این وادی مشهور شده اند می گویند آنچه ما انجام می دهیم نیرو درمانی است و نه انرژی درمانی.

با این حال ، محدودیت هایی وجود دارد: اگر ما بیش از حد غذاهای سمی تولید کنیم یا از مواد مورد نیاز برای پاکسازی سموم به اندازه کافی استفاده نکنیم ، محیط داخلی ما خارج از کنترل بدن تغییر می کند. محیط مدرن سمی ما عموماً فاقد یونهای منفی مفید است (یون یک ذره باردار است که در هنگام بدست آوردن یا از دست دادن یک الکترون، الکترون ایجاد می شود). استفاده از آب هنگام وضو گرفتن و مرطوب کردن قسمتهای مختلف بدن باعث شده که این موضوع از اهمیت بسیار زیادی برخوردار گردد. مهمترین آنها بارهای الکتریکی هستند که هنگام شارش بار در عصب، در اطراف آن به وجود می آیند و به صورت الکتریسته ساکن در بافتهای بدن ذخیره می شوند و میدانی که در اطراف این بارها به وجود می آیند در میدان بدن ایجاد خلل می کنند. موسیقی این پادکست به نحوی طراحی و ساخته شده است که با ویژگیهای منحصربفرد خود، تمام روح و جسم شما را سرشار از انرژی مثبت کرده و ذرهای از انرژیهای منفی و مخرب را در وجودتان باقی نمیگذارد. ممکن است خیلی از فرقهها در نقاط مختلف دنیا با یکسری کارها حتی کارهای شیطانی به قدرتهایی برسند، اما آیا این دلیلی بر حقانیت آنها است؟

اگر طعم این دمنوش برایتان تند و غیرقابل تحمل است، چند قطره آب لیمو و مقداری عسل به آن اضافه کنید. اگر شما از قوه تجسم بسیار بالایی برخوردار هستید میتوانید حرکات زیر را به تمرینات خود اضافه کنید. جامعه مدرن امروزی چیزی را ایجاد کرده است که بسیاری از پزشکان از آن به عنوان اپیدمی یاد می کنند. به یاد داشته باشید این عبارت نباید به شخص دیگری وابسته باشد. در آر اف فرکشنال، انرژی آر اف نیز به میکرونیدلینگ اضافه می شود. قبل از نوشیدن، گیاهان را از داخل لیوان خارج کنید، مقداری عسل به آن اضافه کنید و این چای را دو بار در روز بنوشید. یکی از شاخههای انرژی درمانی، انجام فرآیند درمان به کمک صدا است. به گزارش روز شنبه پایگاه خبری پلیس یزد، سرهنگ رضا رضایی افزود: ماموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در پی دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با ادعای انرژی درمانی در یکی از محله های شهر یزد اقدام به کلاهبرداری از شهروندان می کند اقدامات خود را جهت شناسایی و دستگیری وی آغاز کردند. همچنین در بسیاری از روش های طبیعت درمانی و انرژی درمانی مانند ریکی (reiki ) و پرانا از سنگ ها و کریستال استفاده میشود. در محیط سمی امروزی ، ضایعات اسیدهای بافتی ، بقایای شیمیایی و فلزات سنگین سریعتر از همیشه در بدن تجمع می یابد و منجر به بروز بیشتر حساسیت ها و طیف وسیعی از بیماری های روحی و جسمی می شود.

در طول عمر خود ، هر فرد حداقل 2 کیلو و 300 گرم مواد سمی را بلعیده یا جذب می کند! انرژی آر اف لایه های زیرین پوست را گرم می کند و موجب انقباض و سفتی پوست و همچنین تحریک تولید الاستین و کلاژن می گردد. به نظر می­رسد تحریک این نقاط باعث شروع جریان یافتن اندورفین مسکن طبیعی بدن می­شود. در میکرونیدلینگ که حتما با آن آشنا هستید، از دستگاه خاصی استفاده می شود که جراحت های بسیار کوچکی در پوست ایجاد کرده و موجب تحریک مکانیسم ترمیم و بهبود طبیعی بدن می شود. اما برخی ممکن است ضعف یا حالت تهوع ناشی از بیهوشی را تجربه کنند. در برخی موارد روش های ساختگی نتیجه بهتری از روش های معتبر دارند. از آنجا که انرژی آر اف به عمق پوست منتقل می شود، می تواند نتایج بهتر و سریع تری ایجاد کند. در این درمان جدید، انرژی آر اف توسط سوزن های دستگاه آر اف فرکشنال، به عمق پوست انتقال می یابد.

دیدگاهتان را بنویسید