یا «مدعی انرژی درمانی

تورمالین سیاه همچنین یک سنگ زمینی و تقویت کننده عالی است، که می تواند به شما کمک کند تا از شرایط چالش برانگیز زندگی عبور کرده و ارتباط بهتری با انرژی زمین برقرار کنید. همچنین این چاکرا ارتباط مادر با شخص را منعکس میکند و با احساسِ شخص در رابطه با بودنش بر روی زمین در ارتباط است. کمک به: شادی و خوش بینی ، خوش شانسی ، محافظت ، غلبه بر ترس و اضطراب ، انگیزه ، رابطه جنسی. کمک به: قدرت ذهن ، اراده ، عزم راسخ ، زمین ، محافظت ، اقناع ، ارتباطات. Solar Plexus Chakra (مانیپورا) در بالای ناف قرار دارد و با قدرت، شخصیت، عزم و عزت نفس همراه است. این یک سنگ محافظ و پایه ای بسیار قدرتمند است که در تقویت انرژی، شهامت و عزم شما مفید است. این رنگ در سایه های زیبای قرمز و نارنجی وجود دارد و یکی از بهترین سنگ ها برای کمک به شما در غلبه بر ترس عمیق و افزایش شجاعت و قدرت است. کمک به: عشق به خود ، روابط ، درد عاطفی ، دلسوزی ، اعتماد به نفس ، خوش بینی ، تمرکز ، تمرکز.

این کریستال قدرتمند و صورتی با انرژی عشق بی قید و شرط ارتعاش می کند. همین طور که قبلا هم گفته شد کاسه تبتی در دستان یک شفاگر ابزاریست پس قدرتمند که میتواند نیروهای درمانگر را چند برابر کرده آن را به اشیا و افرادی که در اطراف او هستند بتاباند. این یک سنگ پاک کننده قدرتمند است که از ویژگی های خاصیت محافظتی و زمینی برخوردار است. اگر در طول انجام هر یک از فعالیت های بدنی به استقامت بیشتری نیاز دارید و با بیدار کردن چاکرای ریشه ای خود از طریق ورزش کار می کنید، سنگ خون یک انتخاب عالی است. به طوری که با دست، نگاه چهره به چهره، تمرکز، فکر کردن و… به گفته متخصصان بررسی های بالینی متعددی در خصوص روش های طب جایگزین انجام شده و اثربخشی این روش های مطالعه شده، بسیار ناچیزتر از آن چیزی است که در ذهن استفاده کننده ها و درمانگرها نقش بسته است. همچنین باعث بهبود درک ، حافظه ، توانایی های یادگیری و آگاهی شما خواهد شد.

همچنین می تواند به شما کمک کند تا در زندگی انعطاف پذیرتر باشید، از شهود خود پیروی کنید و گذشته ای را که دیگر به درد شما نمی خورد رها کنید. سیترین همچنین می تواند به شما کمک کند تا در زندگی انعطاف پذیرتر باشید، از شهود خود پیروی کنید و گذشته ای را که دیگر به درد شما نمی خورد رها کنید. Obsidian سیاه می تواند به شما کمک کند تا احساسات منفی مانند ترس، استرس و عصبانیت را که اغلب در داخل چاکرای ریشه شما محبوس هستند ، آزاد کنید. رنگهای معمولی: زرد ، نارنجی ، قرمز قهوه ای و گاهی سبز ، آبی یا سیاه. رنگهای معمولی: سبز روشن ، آبی سبز. رنگ آبی مشکلات روحی را بهبود میبخشد. رودونیت یک سنگ شگفت انگیز است که باید در زندگی شما وجود داشته باشد زیرا باعث شادی ، شفقت ، بهبود و تعادل می شود. کلسیت نارنجی یک سنگ باورنکردنی برای تعادل احساسات و از بین بردن علائم اضطراب و ترس است. رودونیت احساسات شما را متعادل می کند و از شما در برابر حسادت محافظت می کند. کمک به: همدلی ، عشق بی قید و شرط ، آلودگی الکترومغناطیسی ، محافظت روانی ، پاکسازی هاله. سیترین طلایی کریستالی از موفقیت و خوشبختی است، که به شما کمک می کند زندگی خود را با اشتیاق بیشتری ادامه دهید.

کارنلین قرمز به شما این امکان را می دهد که بر اهمال کاری غلبه کنید و سطح اعتماد به نفس خود را افزایش دهید. کمک به: باروری ، جنسی ، قدرت ، شجاعت ، خلاقیت ، اعتماد به نفس ، غلبه بر آسیب های گذشته ، نشاط ، تعادل انرژی. کمک به: مراقبه ، همدلی ، شفقت ، عشق به خود ، شفافیت ذهنی ، روابط ، آلودگی الکترومغناطیسی. کمک به: عشق به خود ، روابط ، باروری ، خوش شانسی ، استرس و اضطراب ، ثروت و شکوفایی. کمک به: اعتماد به نفس ، خوشبختی و خوش بینی ، خلاقیت ، ابراز وجود ، تجلی خواسته ها ، ثروت و شکوفایی. کمک به: اعتماد به نفس ، شفافیت ، خوشبختی و خوش بینی ، خلاقیت ، ابراز وجود ، بروز آرزوها ، ثروت و شکوفایی. کارنلین نارنجی محرک خوبی برای گردش هوا در بدن شما است ، که می تواند به شما در بهبود جریان انرژی و تشویق اکسیژن رسانی بهتر تمام سلولهای بدن کمک کند. انرژی هرم به ارتعاشات شما کمک می کند تا بتوانید به سطح بعدی رشد معنوی برسید. اعتقاد بر این است که این سنگ زیبا با آوردن شادی ، لذت بیشتر و کمک به شما برای روحیه دادن به تمام افراد اطراف خود ، بی علاقگی را کاهش داده و روحیه شما را بالا می برد.

دیدگاهتان را بنویسید